4 erinevat tüüpi tarkvara, mis aitavad ettevõttel kasvada.

4 erinevat tüüpi tarkvara, mis aitavad ettevõttel kasvada.

Ettevõtte juhtimine ei ole lihtne, kuid õigete tööriistade kasutamine võivad seda oluliselt kergemaks muuta. Tänapäeval on olemas suur hulk kasulikke tarkvaralahendusi, mis muudavad elu lihtsamaks ning suurendavad äritegevuse tõhusust. Turul on palju erinevaid tarkvaralahendusi, kuid kuidas otsustada, milliseid on tegelikult vajalikud?

CRM-i tarkvara

CRM-tarkvara on oluline tööriist igale ettevõttele, kus soovitakse hallata kliendisuhteid tõhusalt ja tulemuslikult. Eesmärk on lihtne: parandada oma klientidega ärisuhteid müügi ja usaldusväärsuse kasvatamiseks. CRM-süsteemi parim osa on see, et kogu klienditeave, teenindusprobleemid ja müügivõimaluste tuvastamine salvestub ühte kohta. Kuna CRM pakub andmetele hõlpsat juurdepääsu on selle kasutajatel lihtsam ka erinevate protsesside osas koostööd teha ja tootlikkust tõsta. 

Teine tugev argument CRM-i kasuks on see, et see sobib igas suuruses ettevõtetele. Tarkvara võimaldab jälgida iga kliendisuhtlust eraldi, alates esimesest e-mailivahetusest kuni lõpliku müügini. Loe lähemalt Autorsofti automüügi ja CRM moodulist ja selle võimalustest!

Uudiskiri ehk Autorsofti massmailer

Hulgipostituse tarkvara võimaldab turundussõnumite saatmist korraga sadadele adressaatidile. Selle eesmärk on edendada äri, müüa tooteid/teenuseid ja arendada suhteid. Hulgipostituse tarkvara kasutamine ettevõttes on:

  • madalam hind – uudiskirja platvormide kulud on üldiselt küllaltki mõistlikud ning võimaldavad saata korraga kasvõi tuhandeid kirju. võrreldes näiteks tele või ajakirjanduse reklaamiga on hind madal;
  • kiire – meil jõuab adressaadini tavaliselt minutite jooksul;
  • mugav – sama sõnumit on võimalik hõlpsasti saata suurele hulgale inimestele. Massmaileri üks peamisi eeliseid on see, et kiirelt ja mugavalt on võimalik saata elektroonilisi faile (tekstidokumendid, fotod ja andmelehed) korraga mitmele kontaktile, manustades faili meilile. 
  • otseühenduse sihtgrupiga – meil läheb otse valitud sihtgrupi postkasti.

Loe lähemalt Autorsofti hulgipostituse moodulist.

Raamatupidamistarkvara

Raamatupidamistarkvara eesmärk on aidata ettevõttel jälgida oma rahaasju, alates arveldamisest kuni kulude haldamiseni. Ettevõtjal on juurdepääs oma finantsteabele ja raamatupidamisaruannetele, mis muudab suurte tehingumahtude haldamise lihtsamaks. Majandustarkvara jälgib kõike alates kontodest ja arvetest kuni palgaarvestuse ja maksude aruandluseni. See võimaldab ettevõtjal aega kokku hoida ja tõsta ettevõtte tõhusust.

Raamatupidamine ei tohiks olla peavalu, näiteks Autorsofti majandustarkvara on loodud väikefirmadele kõik-ühes-lahendusena. Tarkvara välja töötamise juures on lähtutud erinevate müügil olevate programmide headest külgedest ja pandud need omavahel kokku kasutajasõbralikuks ja lihtsalt kasutatavaks tooteks.

Varahaldustarkvara

Varahaldustarkvara eesmärk on jälgida ettevõtte varasid, mis võimaldab varade info sisestamist, otsimist, aruannete koostamist ning märkmete ja muude toimingute tegemist. See sobib igale ettevõttele, kus on suur valik erinevaid esemeid (varasid). Lisaks, tarkvara pakub juurdepääsu ajaloolisele teabele ja muudele statistilistele andmetele, mis aitavad ettevõttel teha otsuseid strateegilisel planeerimisel. Loe lähemalt Autorsofti varahaldustarkvarast ja selle võimalustest!

Turul on mitmeid erinevat tüüpi tarkvarasid, mis aitavad ettevõttel kasvada. Lõplik otsus, millist tarkvara/milliseid tarkvarasid ettevõttes kasutada, tuleb teha vastavalt organisatsiooni vajadustele. Autorsoftis soovime aidata ettevõtjaid võimalikult palju, et pakkuda erinevaid lahendusi, mis aitavad kasvatada teie äri. Tagame, et saate selle, mis vastab turu vajadustele ja toob sihtkasutajatele väärtust. Kui oled huvitatud, siis kirjuta meile. Peale esialgset sisendinfot saame teha juba konkreetse pakkumise.

Autorsoft 2020