Uus töökorraldus nõuab ka tarkvaradelt muudatustega kohanemist

Uus töökorraldus nõuab ka tarkvaradelt muudatustega kohanemist

2020. aasta 13. märts märgib Eesti jaoks ajaloolist hetke, kui valitsus kuulutas välja üleriigilise eriolukorra, et tõkestada kulutulena levivat viirust. Erolukord kehtis küll vaid mõned kuud, kuid piirangud ja majandussurutis on jätkuvalt norm.

Peale hiljutist kriisi ja eriolukorda on maailm igaveseks muutunud. Kodukontorid ja üldine töökorralduste muutumine on seadnud uued ootused ka tarkvarale. Jäigad ja väheselt kohandatavad tarkvarad ei lase aga uute suundadega kaasa minna ja jäävad alatihti edu takerdama. Just praegu on oluline paindlikkus, kompaktsus ja korralik kaugtöö võimalus. 

Järjest populaarsemad lisafunktsioonid

Kuna tööturg on muutunud kitsamaks ning konkurents tihedamaks, püütakse leida lisavõimalusi, kuidas endale tööd või lisatööd leida. Nii küsivad ka Autorsofti kasutajad põhitarkvarale lisaks uusi võimalusi, et seda uuel ajastul jätkuvalt tõhusalt kasutada. Kasutajale on olulised erinevate programmide ühildatavus, kiirus, server, ning mugav liides, kust kõik vajalik on käepäraselt paigutatud ning vajaliku info leidmiseks ei kulu liigset aega.

Autorsofti jätkuv arendustöö

Oleme alati ajaga kaasas käinud ning oma programmi pidevalt uuendanud, kuid drastilised muutused on ka meid Autorsofti tarkvara värske pilguga vaatama pannud. Vastavalt klientide soovidele, soovitustele ja enda siseinfole on tarkvara täiustamine praegu üks meie suurim eesmärk, et saaksime jätkuvalt pakkuda konkurentsivõimelist teenust. Ühesõnaga anname endast parima, et klient saaks alati rahul olla. Samas võimaldab Autorsoft juba praegu sul mugavalt kodus tööd teha, sest saad komplekteerida täpselt endale sobiva lahenduse ning serveriteenus laseb oma andmetele ligi pääseda igast internetiga ühendatud arvutist. 

Eelista kodumaist!

Kohaliku eelistamine on praegusel ajal eriti oluline, et Eesti majandus elus püsiks. Autorsoft loodud täielikult Eesti oludes ja Eesti kasutaja jaoks. Kohalikku töökogemust on firmal juba üle 20 aasta, sest arendamisega on tegeletud 1995. aastast saati. Tänu sellele samale kohalikule kogemusele osatakse arvestada Eesti oludega ja ka väiksemate ettevõtete vajadustega ning seda ka keerulistel aegadel. 

Kui soovid oma ettevõttele tarkvara, mis arvestab kohaliku ettevõtja vajadustega ning pakub personaalset ja professionaalset tuge, siis kirjuta meile!

Autorsoft 2020