Sweconiga koostöös valmis uus eritellimus – ehitustehnika müügiprogramm

Swecon on ettevõtte, kes ei karda innovatsiooni ja muudab ajaga kaasas käies tööprotsesside haldust järjest paremaks ja sujuvamaks. Nende poolt eelnevalt tellitud rasketehnika rendiprogramm aitas töötajatel iga kuu kuni kaks nädalat tööaega kokku hoida. Sellest läbimurdest inspireerituna otsustasid nad Autorsoftilt tellida ka spetsiaalse tarkvara oma ehitustehnika müükide haldamiseks.

Valminud täpselt kliendi soovile vastavalt

Autorsoft arendas antud programmi koos Sweconi juhatuse ja müügimeestega, et tagada maksimaalne efektiivsus. Kogu tarkvara toimib eesti keeles ja kasutab eriala spetsiiifilist sõnavara täpselt nii nagu selle ala inimesed seda kasutama on harjunud. Tavalisel tarkvara tootjal oleks sellise valdkonnaspetsiifilise programmi koostamine äärmiselt keeruline, kuid tänu Autorsofti arendaja Tiit Ootsingu põllumajandustaustale, sujus arendus ladusalt, tänu millele valmis programm vähem kui aastaga.

Ehitustehnika müügiprogramm – kõik vajalik müügi haldamiseks

Läbimõeldud arendustöö võimaldab kasutajal ilma liigse ajakuluta müügiks vajalikke toiminguid teha. Programmi saab lisada nii uute kui ka kasutatud masinate spetsifikatsioonid ning fotod. 

Ehitustehnika müügiprogramm on loodud selline, kus saab pakkumiste koostamiseks andmed importida otse Volvo tootja lehelt või vajadusel käsitsi sisestada. Tarkvara laseb pakkumisi genereerida vastavalt kliendi soovidele erinevates versioonides. Pakkumise koostamisel saab sinna jooksvalt lisada ka kliendi poolt tagasimüüdava tehnika. Lisaks on kogu koostamisprotsessi jooksul pakkumise müügihinnad ja müügikate ja muu vajalik info alati nähtaval. Koostatud pakkumise, müügilepingu või ostulepingu võib salvestada, printida või otse kliendile saata.

Kasutajad näevad tarkvarast kõike vajalikku, mida on vaja teada varustuse paigaldamisest masinatele. Näha on isegi seda, kui palju on vaja tegevusteks aega planeerida. Lisaks saavad finantstöötajad jälgida lepingute andmeid ja nende lõppemist, tänu millele osatakse planeerida raha tagasiostudeks. See on vajalik erinevate lepingute koostamisel pankade ja muude klientidega.

Autorsofti eelised – paindlikkus ja pädevus

Kogemus on näidanud, et enamasti ei ole valmislahendus see, mida klient ootab. Kuid välismaised ega kodumaised ettevõtted ei ole võimelised suures mahus spetsiaaltarkvara lühikese aja jooksul tootma, sest neil puudub kas vajalik paindlikkus või piisav pädevus valdkonnaspetsiifiliseks arendustööks selliselt, et see vastaks täielikult tellija vajadusele. Lisaks soovitakse tavaliselt oma programme litsentsidega siduda, kuid Autorsoftiga selle pärast muretsema ei pea. Meil on olemas võimekus, et alati areneda, käia kaasas ettevõtte vajadustega ning uuendustega.


Autorsoftiga koostööd teinud kliendid julgevad teha oma töö haldustes uuendusi, sest on saanud hea kogemuse, mis laseb neil oma tööd teha kordades effektiivsemalt kui varem. Kui soovid lahendusi, mis vastaksid täpselt sinu ettevõtte vajadustele, siis võta meiega ühendust.

Autorsoft 2020