RV Soft müügiajalugu

Moodul “Ajalugu ” on Tartu ettevõtte Veoautoring poolt tellitud spetsiaaltoode, mis aitab kiiresti leida tooteid müügiajaloost.

ajalugu_yld

Ettevõte Veoautoring kasutab ostu-müügi teostamiseks RV Softi ( Balanss Plussi ) tarkvara, millel puudub kiire ja lihtne moodus leida müügiajaloost tooteid otsides kas ostja, toote, viite või asenduskoodi järgi. Autorsoft valmistas selle probleemi lahendamiseks lihtsa lisaprogrammi, mis koosneb kolmest aknast. Ühest aknast (programmis kiirklahv F3) on võimalik otsida kõiki ettevõtte poolt ostetud tooteid. Kirjutades juurde toote nime, asendustoote või viite on võimalik leida kiiresti kõik müüdud tooted, mis vastavad just sisestatud päringule. Viite järgi otsides kuvatakse ainult need müügiarved, mis sisaldavad viidet. Viitena kasutatakse näiteks auto reg. numbrit, kasutaja nime või muud teksti.

 

Leides huvi pakkuva toote on võimalik ühe kiirklahvi F5 abil leida kohe hetke laoseis kõigis ladudes. Laoseisu päring pakub kohe välja ka alternatiivtooted.

ajalugu_laoseis

Valides avanevast aknast huvi pakkuva toote võib jällegi kiirklahvi abil ( F4 ) leida kõik kliendid, kellele seda toodet müüdud on.

ajalugu_artikli_myygid

Autorsoft 2020