Rahulolev klient teeb paremat reklaami kui Google või Facebook

Rahulolev klient teeb paremat reklaami kui Google või Facebook

Autorsoftil on mitmeid pikaaegseid kliente, kes meid julgelt ka teistele ettevõtetele soovitavad. Samuti oli just olemasoleva kliendi suusõnaline reklaam oli see, mis algatas meie värske koostöö Tänavapuhastus AS-ga. 

Suusõnaline reklaam

Me ei ütle, et Facebooki või Google’i reklaamidesse ei tasu investeerida. Mõlemad reklaamikanalid aitavad ettevõttel suure hulga potentsiaalsete klientideni jõuda. See-eest on just sõbra või tuttava soovitus see, mis tekitab inimestes usaldust, sest selle reklaami eest ei maksa keegi. Suusõnaline turundus põhineb klientide kogemusel ja nii võib öelda, et hea kaup teeb endale ise reklaami. Oleme Autorsoftis soojade soovituste efektiivsust ise korduvalt täheldanud ning oleme tänulikud klientidele, kes oskavad meid hea sõnaga meeles pidada.

Tänavapuhastus AS-i teekond Autorsoftini

Sel kevadel külastas Tänavapuhastuse meeskond GoBusi Tartu töökoda, et tutvuda firma töökorraldusega. GoBus haldab Autorsofti autoteeninduse programmiga üle-eestiliselt oma bussiparke ja -remonte ning tänu spetsiaalsele liidesele on moodul ühendatud nende reisiplaneermistarkvara BonVoyage’ga. Kuna ettevõtte on tarkvaraga väga rahul, soovitati Autorsofti kui oma pikaajalist partnerit ka Tänavapuhastus AS-ile, kes tänu positiivsele tagasisidele meie kasuks valiku tegi. 

Tuleviku koostöö plaanid

Suvel sai peetud koosolekud, kus pandi paika protsessid, mis vajavad paremat lahendust ning täpsemad tuleviku eesmärgid. Tänavapuhastuse meeskond soovib tarkvara, millega mugavalt ja kiirelt hallata teehooldusseadmete hooldusi, remonte ning muid planeerimist vajavaid töid või kulutusi. Alates sügisest alustab Autorsoft põhjaliku arendustööga, et kliendile soovitud tulemus tagada. Läbimõeldud ning rätsepatööna valminud lahendus pakub kasutajale maksimaalset efektiivsust, sest see seadistatakse tema vajadustele vastavalt. 

Tänavapuhastuse AS-i jaoks tarkvara arendada on uus ja huvitav ülesanne, sest eelnevalt ei ole keegi Eestis sellistele ettevõtetele standardset lahendust pakkunud.

Edukas ettevõte vajab paindlikku tarkvara

Kui on vaja täita spetsiifilisi funktsioone, tasub leida teenusepakkuja, kes sobivaid lahendusi pakub. Õnneks oled Autorsoftiga ka sina looja rollis. Vastavalt sinu soovidele seadistame tarkvara, loome liidesed ning vajadusel arendame midagi täiesti uut. Lisaks viime läbi koolituse, et uut tarkvara saaks sujuvalt oma töö protsessides rakendada. Huvi korral võta ühendust!

Autorsoft 2020