Personaalne klienditugi – kasutaja ja tarkvara eduka koostöö võti

Personaalne klienditugi – kasutaja ja tarkvara eduka koostöö võti

Autorsofti aastatepikkune kogemus on näidanud, et uue tarkvara kasutuselevõtt peab toimuma läbimõeldult, sest ilma korraliku toeta on töötajatel iseseisvalt väga keeruline uue programmi loogikast ja nüanssidest aru saada ning selline ise jalgratta leiutamine võib olla ajakulukas ega lase tarkvara eelistest viimast võtta. Seetõttu on kõigile Autorsofti klientidele saadaval personaalne klienditugi, mis aitab uued lahendused efektiivselt implementeerida ja abistab alati ka lisaküsimuste korral.

Ennetame vale kasutuse

Korralik klienditugi kindlustab, et uue tarkvara rakendamine oleks lihtne ja seda ei hakataks teadmatusest valesti kasutama. Keerulisemate tööülesannete puhul on oluline teada, kuidas need iga kord võimalikult kiiresti ning ilma lisasammudeta programmis täita. Valesti kasutatud tarkvara röövib tööaega ja muudab ülesannete lahendamise ebavajalikult keeruliseks, mistõttu võib kasutaja programmis pettuda, kuna ei saanud tutvuda, kuidas tegelikult tarkvara korrektselt kasutada.

Koolitused annavad töötajale kompetentsi

Värskete klientide puhul viib Autorsoft võimalusel läbi koolituse, kus töötajad saavad üheskoos endale uue tarkvara põhitõed selgeks teha, et neil tekiks arusaam ja soov programmiga tööd teha. Tarkvara üksi ei loo firmale väärtust, vajalik on kasutajate võimekus see enda kasuks tööle panna. Ideaalis määratakse ettevõttes keegi, kes programmi juurutamist kontrollib, hindab ja vajadusel lisakoolitusi oskab küsida. 

Kiirete küsimuste korral kiire abi

Kompetentse klienditoe vajalikkus ilmneb kõige tihedamini seoses uute tööalaste protsessidega, mida kasutaja varasemalt tarkvaras läbi teinud ei ole. Olgu see esmakordne arve koostamine välismaisele kliendile või uut tüüpi dokumendi loomine – klienditugi aitab kiiresti samm-sammult uue ülesande korrektselt lahendada. Nii ei pea kasutajad aega raiskama, et ise kas internetist või juhenditest vajalikke õpetusi leida. Klienditoelt on võimalik abi saada Skype’s, erinevates ekraani kaugjuurdepääsu programmides e-kirjas või telefoni teel. Iga abivajaja puhul leiame suhtluseks just talle sobiva kanali. 

Kohalikud eelistavad

Kuna Autorsoft on loodud täielikult Eesti oludes ja Eesti firmade jaoks, pakume tarkvara, mis erinevalt mitmetest rahvusvahelistest pakkujatest arvestab kohaliku kasutaja vajadustega ning suudab pakkuda adekvaatset kliendituge. Mitmed kliendid on Autorsofti valinud just meie võimekuse tõttu kiiresti ja mugavalt vajalikku abi pakkuda, mistõttu ei pea töötajad ise erinevate küsimuste lahendamiseks aega raiskama, vaid saavad süveneda oma päevatööle.

Kui soovid oma ettevõttele tarkvara, mis arvestab kohaliku ettevõtja vajadustega ning pakub personaalset ja professionaalset tuge, siis kirjuta meile!

Autorsoft 2020