Õige tarkvara loob su firmale väärtust

Õige tarkvara loob su firmale väärtust

Tänasel ajal on üks kaasaegne ettevõte mõeldamatu ilma majandustarkvarata. See-eest võib kirju valik selle õige valimise keeruliseks teha. Väga palju on programme, mis spetsialiseeruvad vaid ühele spetsiifilisele äriprotsessile ning teiste programmidega ühildamine osutub võimatuks ning mitmete tarkvarade vahel hüppamine röövib väärtusliku tööaega. Sellepärast vali endale tööriistad, mis kiirendavad su firma tööprotsesse ja annavad võimaluse oma potentsiaali suurendada.

Loo ise oma võimalused

Kui vaja on spetsiifilisi funktsioone või lihtsalt olemasolev süsteem ei paku sobivaid lahendusi, mis kataks Sinu vajadused, on mõistlik hakata otsima teenusepakkujat, kes seda teeks. Kindlasti tuleks otsustamisel arvestada nii oma oleviku vajadustega kui ka tuleviku väljavaadetega. Autorsoft koosneb mitmetest moodulitest, mida saab vajaduse järgi lisada ja muuta. Tarkvaraga tuleb kaasa personaalne kasutajatugi, serveriteenus, andmete varundamine ja tasuta uuendused. Lisaks pakume programmi ka renditeenusena, kus klient ei pea muretsema programmi hoolduse, majutuse, uuenduste ja andmete kao pärast. Nii tekib töötajatel võimalus tegeleda oma valdkonnapõhise tööga, selle asemel et erinevate tarkvarade õppimise ja integreerimisega tegeleda.

Ideaalsesse lahendusse tuleb panustada.

Sagedasti peetakse uue tarkvara juurutamist kalliks ja pikaajaliseks protsessis, mida järjest edasi lükata, sest terve aeg on ju vanat moodi hakkama saadud. Edukas firma ei juhtu niisama ja töö kiiremaks ning täpsemaks muutmine nõuab investeeringut. Vastavalt klientide soovidele välja töötatud liideste ja funktsioonide arendamine ning uute lahenduste integreerimine ei käi üleöö ja edukaks juurutamiseks on vaja panustada nii tööaega ning muid ressursse. Kuid eesmärk pühitseb abinõu ja täpsem ning kiirem tööprotsess on väärt lühiajalist “ohverdust”. Vähem vigu tähendab suuremat kasumit.

Usalda kogemustega ettevõtet

Autorsoft sellisel kujul sai alguse juba 1995. aastal, kui oli suur nõudlus eritarkvara järele ning turul ei olnud terviklikku eestimaist, majandusalast tarkvara paketti. Autorsoft majandustarkvara on välja kasvanud Autoringi autokauplusest. Vaja oli programmi, mis haldaks varuosade tellimusi, klientide remondiajalugu, võimaldaks raamatupidamist ning samuti varade haldust. Need kõik ja rohkemadki võimalused on tänaseks päevaks välja arendatud Autorsoft programmis. Praegu on ettevõtte kogunud 25 aastat kogemust ja meie klientide nimekirjas on näiteks Swecon AS, GoBus OÜ, Transtar Service OÜ, Autospirit AS ja Aasia Auto OÜ.

Usume siiralt Autorsofti tarkvara eelistesse – saa nendest kasu sinagi! Lae alla meie demoversioon, broneeri aeg programmiga tutvumiseks või mis veel parem – helista meile numbril +372 507 4087.

Autorsoft 2020