Müügitellimusele toodete lisamine lihtsamaks.

Autorsoftil valmis autoteeninduse moodulile uuendus, mis võimaldab arvele toodete sisestamist lihtsustada kasutades toote sisestamiseks uut universaalset välja. Uus toote sisestamise väli tunneb korraga toote koodi, tehase koodi, hankija koodi, kassakoodi, nime. Vajadusel saab lisada valikusse ka teisi artikli omadusi.

Sisestades näiteks triipkoodi või täpse toote koodi lisab programm toote kohe arve ridadele uue tootena.Müügitellimusele toote lisamine triipkoodiga

Müügitellimusele toote lisamine triipkoodiga

Sisestades osa artikli nimest või tootekoodist avaneb aken, mis kuvab kõik sisestatud parameetrile vastavad artiklid. Sisestades võib kombineerida näiteks nime ja koodi läbisegi. Näitena on lisatud pildil sisestatud nimi “juhe”. Programm leiab kõik artiklid, milles sisalduvad otsingu parameetritele vastavad tähemärgid.

Müügitellimusele toote valimine nime järgi
Müügitellimusele toote valimine nime järgi

Avanevast aknast on omakorda võimalik otsida samal moel sisestades jällegi nime või koodi osa. Nii saab omakorda päringut lihtsustada kui ei mäleta täpset tootekoodi. Näitel otsitakse algselt juhet ja siis täpsustavalt kollast.

Toote selekteerimine nimekirjast täpsustava teksti abil
Toote selekteerimine nimekirjast täpsustava teksti abil
Autorsoft 2020