Automüük

Autode müük ja müügipakkumised

Automüügi mooduli peamenüü

Autode müügi ja pakkumiste moodul on mõeldud automüügiga tegelevatele ettevõtetele müügitegevuse haldamiseks.

Prooviversioon     ← Telli demo versioon

Demovideo    ← Vaata videot Youtube’s

Detailsem ülevaade

Müügil olevate autode andmed sisestatakse andmebaasi.

Uue automüügi pakkumise koostamine käib lihtsalt hiirega auto nimel klikkides. Automüüjal ei ole vaja teha muud kui kirjutada juurde kliendi andmed.
Pakkumise koostamine käib loetud sekundite jooksul ja tulemus on alati korrektne. Igale autole saab vajadusel sisestada erinevad garantiitingimused ja erihinnad.
Lisavarustuse nimekirja saab salvestada andmebaasi ja valik pakkumise peale käib jällegi lihtsalt, hiirega klikkides. Vaikimisi saab kirjeldada igale margile ja mudelile sobiva ja alati juurde pakutava lisavarustuse.
Kõik müügipakkumised salvestatakse koos klientide andmetega andmebaasis, milles otsimine käib lihtsalt ja kiirelt. Müüdud autode andmed salvestatakse müügi ajaloos.
Üle kõigi erinevate andmete on võimalik koostada päringuid ja teha erinevaid aruandeid.

Müügil olevate autode andmed sisestatakse andmebaasi. Sellega kaob ära võimalus erinevatel müüjatel eksida auto andmetega müügiprotsessil ja erinevate müüjate poolt koostatud pakkumised näevad alati välja ühtemoodi korrektsed.

Müügiauto andmeid, garantiitingimusi, hooldusvälpasid ja eripakkumisi saab muuta otse auto kirjeldamise juures.

Igale autole saab vajadusel sisestada erinevad garantiitingimused ja erihinnad. Juhul kui on käimas kampaaniad, saab igale müügiautole juurde “kleepida” eripakkumise, mis on just selle mudeliga seotud.

Igale kirjeldatud müügiautole on võimalik juurde kirjeldada vaikimisi pilt. Pilti saab lisada mudeli, versiooni või konkreetse auto põhiselt. Pilti on võimalik muuta ka müügipakkumise koostamise ajal kui olemasolev pilt ei sobi pakkumisega kokku.

Müügiautodele on võimalik kirjeldada juurde selekteeritav lisavarustuse nimekiri kus iga rida on võimalik siduda iga margi, mudeli, versiooniga või jätta sidumatta, et oleks valitav iga müügiauto juures. Samuti on ette võimalik kirjeldada nimekiri lisavarustusest, mille programm paneb automaatselt kirja iga müügipakkumise juurde.

Automüügi pakkumise koostamise aken

Müügipakkumisele kliendi valimise aknas on klient juba kliendikaardi kaudu seotud ettevõttega ja vajadusel saab ühe hiireklikiga müügipakkumisele lisada kontaktisiku ja ettevõtte nime.

Samuti on võimalik lisavarustust sisestada vastavalt müüja soovile käsitsi.

Peale müügipakkumise vormistamis saab selle välja trükkida või kliendile PDF formaadis e-posti saata.

Kõik vormistatud lisatakse andmebaasi, millest on hiljem lihtne otsida kuupäeva, kliendi, auto või muude omaduste järgi. Eri olekus pakkumised kuvatakse programmi aknas eri värvidega.

Peale auto müügitehingu sõlmimist ja auto müüduks vormistamist sisestab programm oma kalendrisse liisingu lõpu aja. Kalendrit on omakorda võimalik sünkroniseerida Microsoft Outlooki kalendriga, et automüüja oleks pidevalt kursis oma klientide müügitehingutega.

Liisingu lõpu aja järgi on võimalik teha perioodi aruandeid. See omakorda võimaldab müügiesindajal pöörduda vajalikul hetkel klientide poole uue õigele ajale ajastatud müügipakkumisega.

Automüük mooduli uuendused

Autorsoft 2020