Koostöö Sweconiga – ajakulu 2 nädalalt 2 tunnile

Oleme varem rääkinud, kuidas pakume eritellimustarkvara, loome erilahendusi ning oleme paindlikud. Selleks, et meie jutt ei tunduks niisama tühja lobana, kirjeldame lähemalt enda koostööd Swecon´iga.

Kes on Swecon?

Swecon on Rootsi päritolu rahvusvaheline ettevõte, mis tegeleb Volvo rasketehnika müügi ja hooldusega ning neil on esindused üle maalima. Eestis on Swecon´il 5 hoolduspunkti koos 18 koolitatud hooldustehnikuga. Kui võimalik, siis pakutakse hooldust üle Eesti, kui mitte, siis teostatakse tööd remondikeskustes Haapsalus või Rakveres.

Koostöö algus – ajakulu 2 nädalalt 2 tunnile

Aasta aega tagasi valmistas Autorsoft Swecon´i tellimusel programmi rasketehnika rendiprotsesside haldamiseks. Loodud programm võimaldab hallata rendikalendrit, väljastada rendilepinguid ning renditehnika üleandmise- ja vastuvõtuakte. Kogu vajalik informatsioon on ühes andmebaasis, mis muutis töö efektiivseks ja kiireks.

Peale aastast kasutamist oli Swecon´i juhataja sõnul tulemus äärmiselt kasulik. See töö, mis aasta aega tagasi võttis esimesed kaks nädalat igast kuust, tehti peale programmi valmimist ära kahe tunniga. Juurde tekkinud ajaga said töötajad tegeleda muu vajalikuga. Tulemus oli märkimisväärne!

Efektiivsusest innustatuna uue eritellimustarkvara loomine

Sellest innustatuna julges Swecon endale tellida uue programmi, mille ülesandeks on rasketehnika müügiprotsessi haldamine. Programmi kirjeldatakse kõik etapid alates kliendi soovist, tehase tellimusest, masina komplekteerimisest kuni masina kojuveoni välja. Programmi abil saavad kõik seotud osapooled andmeid sisestada ja lugeda. Siiamaani käis kogu eelnev suhtlus kirja või telefoni teel ning andmete talletamine oli erinevates programmides laiali – puudus keskne süsteem.

Analoogseid valmisprogramme, mis suudaksid kirjeldatud protsesse mugavalt hallata, ei ole olemas. Peamiselt seetõttu, et iga ettevõtte spetsiifika ja tehaste poolt ette antud materjalid on erinevad. Loodav programm loeb tehase lehelt automaatselt iga masina spetsifikatsiooni ja edasine töö käib juba ettevõttesiseselt vastavalt lähteülesannetele. Samuti võimaldab programm hallata kasutatud või tagasi ostetud tehnika müügiprotsesse.

Eesmärk on parim tulemus!

Aurotsofti eesmärk on luua programm, mis vastab täielikult tellija vajadusele. Arendusprotsess on koostöös Swecon´iga hetkel käimas. See tähendab, et tehakse mitmeid parandusi, täiendatakse ja muudetakse koodi. Seetõttu ei ole programm praegu kaugeltki valmis. Peale Swecon´i esindajate poolt tehtud esimesi katsetusi tuli ettepanekuid, kuidas muuta programmi ja süsteemi veelgi efektiivsemaks. Arvatavasti saab tulemusi hinnata jällegi aasta pärast, kui programm on täielikult viimistletud, kõikide poolt sissetöötatud ja õiged töövõtted omandatud.

Kui selles loos oli äratundmist sama lahenduse järele, siis võta meiega ühendust.

Autorsoft 2020