Kiirus loeb! Edu on kärmete ettevõtete pärusmaa

Kiirus loeb! Edu on kärmete ettevõtete pärusmaa

“Vastame teile 3-5 tööpäeva jooksul,” ei ole enam sobilik tagasiside. Digiajastul ootavad kliendid kiiret reageerimist ning probleemide või küsimuste lahendamist. Kui ettevõtte oma vastusega viivitab, võib see jätta ebaprofessionaalse mulje ja halvemal juhul suundub potentsiaalne klient konkurentide poole, sest tunneb, et tema aega ei austata. Aina rohkem inimesi soovib enne teenuse või toote soetamist täpsustavaid küsimusi küsida, kusjuures võidakse samaaegselt ühendust võtta mitme pakkujaga ning eelistatuks saavad tihti just kiiremaid reageerijaid – kes ees, see mees. 

Sama põhimõte kehtib ka juba olemasolevate klientide puhul. Ettevõtte reageerimiskiirus käib käsikäes kliendi lojaalsusega. Kui firma vastab ootustele, võib oodata pikaajalist suhet. Nii pakub kiire klienditeenindus tõelist konkurentsieelist ja võimalust eristuda.

Väle reageerimine oleneb töötajatest, aga suuresti ka nende töövahenditest

Kuigi kliendi küsimustele vastamise või probleemide lahendamise kiirus sõltub kindlasti töötajate kompetentsusest ja motiveeritusest, mängivad siin suurt rolli veel töövahendid nagu piisavalt võimekas tehnika ning tarkvara. Ka firma parim töötaja on võimetu vajaminevaid tööprotsesse kiirendama, kui näiteks vana lauaarvuti igat programmi pikka aega välja laeb ning töö vaevaliseks muudab, sest see ei ole piisavalt võimekas. 

Samamoodi võib tööd aeglustada tarkvara. Kui programm ei ole sinu seade jaoks optimeeritud, võtab ülesannete lahendamine kindlasti kauem aega. Veel on oluline ka tarkvara ülesehitus. Kui vajaliku info kättesaamiseks on vaja pikemat aega programmis ekselda, kasutada mitut erinevat tarkvara või teha andmete läbitöötamiseks rohkelt käsitööd, siis ei vasta see tegelikult ettevõtte vajadustele ning muudab tööprotsessid pikaldakseks, mistõttu viibib ka kliendisuhtlus. 

Autorsoft võimaldab sul aega säästa ja kiiresti reageerida

Autorsofti tarkvara on eesmärgipäraselt arendatud, see tagab mugava kasutuse ja kiire ülesannete lahendamise. Soovi korral saab programmi seadistada nii, et selle annaks ühildada juba kasutusel olevate tarkvaradega. Moodullahendused pakuvad võimalusi vastavalt sinu ettevõtte tegevusalale ja vajadustele, et programmi igapäevane kasutus oleks sujuv ning kõik vajalik info ühest kohast kättesaadav. Lisaks pakub Autorsoft eritellimuste raames täiesti individuaalseid lahendusi. Nende võimaluste tulemusel saavad sinu töötajad väledalt klientide soovidele reageerida ning säästa nii aega, kui ka olgem ausad, raha. Näiteks aitasime rasketehnika müügi ja hooldusega tegeleval Sweconil ülesannete kahenädalase ajakulu muuta vaid kahetunniseks.


Autorsofti klientidele on samuti saadaval personaalne klienditugi, mis aitab uued lahendused efektiivselt implementeerida ja abistab alati ka lisaküsimuste korral. Kui soovid oma ettevõttele tarkvara, mis arvestab sinu töötajate vajadustega ja kiirendab nende tööprotsesse, siis kirjuta meile!

Autorsoft 2020