Kas massimeilid on tõhusad?

Kas massimeilid on tõhusad?

Meilide  saatmine on üks levinumaid suhtlusvorme, mida kasutatakse nii isiklikel kui ka ametialastel eesmärkidel. Ettevõtte vaatevinklist on see suurepärane viis edastada kiirelt ja odavalt soovitud informatsiooni oma sihtgrupile.

Mis teeb massimeilide saatmise tõhusaks?

Lihtsus ja odav hind

E-posti turunduse kaks suurimat eelist on hind ja lihtsus. Võrreldes teiste turunduse tüüpidega või platvormidega on e-kirjade saatmine odav viis ettevõtte toodete/teenuste reklaamimiseks.

E-posti turundus võimaldab sihtida ettevõtte määratud sihtgruppe või isegi konkreetseid inimesi. Näiteks restoranidel on võimalik saata klientidele nende sünnipäeval e-kiri, pakkudes neile sellel päeval 50% soodsamat eelrooga. Selline isikupärastamine aitab ettevõttel arendada ja säilitada suhteid kliendiga, mis võib kaasa tuua suurema müügi ja klientide lojaalsuse.

Paindlikkus

Klient ei pruugi näha ettevõtte veebilehel olevat sooduspakkumist. Küll aga on palju kindlam ja kiirem võimalus  teavitada teda sellest e-kirja teel. Samuti on hea võimalus meilii teel klientidelt koguda otsest tagasisidet mõne uue ettevõtte toote/teenuse kohta. 

E-posti turundus on endiselt asja- ja ajakohane

Me elame sotsiaalmeedia ajastul ning tihtipeale meiliturundust peetakse vanamoodsaks. Tuleb tõdeda, et e-posti üks suur eelis sotsiaalmeedia ees on see, et kliendid näevad tõenäolisemalt temale saadetud e-kirja kui sotsiaalmeedia platvormil suure postitamissageduse tõttu vahetuvaid postitusi. Suure infoliikuvuse tõttu sotsiaalmeedias ei pruugi potentsiaalne klient sõnumit näha, küll aga e-kiri asub tema postkastis seni, kuni see on läbi loetud või kustutatud.

Võimalik mõõta tulemust

Saadetud e-kirjade edukust on võimalik mõõta, mis on äärmiselt oluline! See aitab analüüsida  saadetud meilikampaania nõrku ja tugevaid kohti, et mõtestada läbi edasised tegevused paremate ja veel efektiivsemate tulemuste saavutamiseks. 

Autorsoft Massmailer 

Autorsofti Massmaileri moodul muudab reklaamide ja e-kirjade saatmise eriti lihtsaks. Programm saab e-postiaadressid võtta Autorsoft moodulitest, kuhu ettevõte on kliendid juba lisanud või lisada need MS Excelist. Samuti saab moodulis e-kirja kujundaja abil mugavalt erinevaid andmeid sisestada ja kirja välimust muuta. Autorsofti Massmailer saadab meilid ilma tüütuid veateateid kuvamata ning saatmise kiirust ja intervalle saab muuta selliselt, et erinevad serverid ei peaks saadetud sisu automaatselt spämmiks. Saadetud kirjad ja vigased või tagasi lükatud e-kirjad lisatakse erinevatesse nimekirjadesse andmaks täpse ülevaate sellest, kelleni teele pandud sisu jõudis või mitte. Lisaks on võimalik kindlatele e-postiaadressidele kirjade saatmine keelata.

Lisaküsimuste korral või demoversiooni proovimiseks võta meiega ühendust.

Autorsoft 2020