Intervjuu Autorsofti kauaaegse kliendi, Autospirit AS tegevjuhi, Martin Pedaiga

Intervjuu Autorsofti kauaaegse kliendi, Autospirit AS tegevjuhi, Martin Pedaiga

Milline probleem pani Autospiritit majandustarkvara otsima?

Peamiseks probleemiks osutus müügiprogramm, kus mugavalt müügipakkumisi koostada ja talletada. Firmal oli vaja tarkvara, kus oleks kogu info mugavalt üheskoos ja võimalus kliendiajalugu jälgida, et järgnevaid müügi- ja turundustegevusi automatiseerida.

Mida pakkus Autorsoft lahenduseks?

Pakutavaks lahenduseks oli Autorsofti CRM, nende endi välja arendatud spetsiaalne autoteeninduse moodul, mis on mõeldud autoremondi ja -hoolduse ettevõtetele. Autorsofti autoteeninduse CRM võimaldab hallata autoteeninduse protsesse algusest lõpuni – kalkulatsioonist müügiarveni. Lisaks kasutab Autospirit hulgipostituste saatmiseks Autorsofti Maileri lahendust.

Milliseid tööprotsesse tarkvara lihtsustab?

Autospirit kasutab Autorsofti uute autode müügipakkumiste koostamiseks ja haldamiseks. Lihtne on näha müügimeeste tegevusi – kellele ja mida on pakutud, mis hinnaga, millised pakkumised on töösse läinud. Andmebaasi talletuvad oma ostuajalooga kliendid, kes on midagi ostnud, aga ka need, kellele on vaid pakkumine saadetud. Tänu sellele saab sealt edasi otsustada, kuidas nende klientidega edukalt koostööd jätkata.

Kuidas kirjeldate üleüldist koostööd?

Koostöö on suurepärane, mugav ja inimlik. Tiit (Autorsofti arendaja) on väga professionaalne, vastutulelik ja korrektne. Meil on Tiidu vastu 100% usaldus ja oleme väga rahul. Tihtipeale ei ole isegi töö kellaajad olulised, asjad saavad tehtud nii varahommikul kui ka hilisõhtul, kui seda on vaja.

Milline on olnud suurim töövõit?

Suurim eelis programmis on kliendibaas ja selle ajaloo talletamine. Saab vaadata, mida näitab hetkeseis ja milline oli eilne päev – tulemused on väga detailsed. Suureks eeliseks on ka fakt, et 3-4 aasta pärast saab auto omanikele saata meeldetuletusi või teavitusi hoolduse vajadusest, sest autod ei sõida igavesti. Protsessid on nüüd kiiremad ja automatiseeritud.

Millist väärtust Autorsofti tarkvara Autospiritile pakub?

Tarkvara on soodne, käepärane, lihtne, mugav ning mis peamine, sellel on eestikeelne tugi. Tarkvara on kasutajasõbralik ja funktsioonid on meie soovidele vastavalt kohandatud. Autorsofti tarkvara, mida Autospirit kasutab, on kui hoolikalt õmmeldud rätsepaülikond vastamaks just meie vajadustele. Kui tahame midagi muuta, tehakse uuendused kiirelt ja mugavalt.

Mis on tarkvara partneri valiku puhul oluline?

Kõige olulisemaks on hea hinna-kvaliteedi suhe, mida Autorsoft ka pakub. Veel on tähtis, et saaks programmi kasutada endale sobivatel tingimustel ja usaldusväärsus. Tiit on tugev valdkondlik spetsialist, kes seda kõike võimaldab.

Kellele soovitate Autorsofti tarkvara?

Meie oleme tarkvaraga väga rahul ja teame, et see aitab meid. Seetõttu ei taha seda üldse konkurentidele soovitada, sest see päriselt toetab töö lihtsustamist. Kui tõsiselt rääkida, siis sobib Autorsoft suurepäraselt autonduse valdkonna ettevõtetele, kuid ka erinevatele kaubandusvaldkonna ettevõtete, neil soovitaks just Autorsofti CMR-i.

Autorsofti meeskonnal on hea meel eduka koostöö üle.

Autorsoft 2020