Edu võti on kohandatavus

Edu võti on kohandatavus

Ka Šoti vanasõna ütleb, et parem on painduda kui murduda. Ärimaailmas on ajad praegu järjest ning järsult muutumas. Jäigad ja väheselt kohandatavad tarkvarad ei lase sul äris uute suundadega kaasa minna ja jäävad alatihti edu takerdama. Seega ära vali enda tööks lahendusi, mis sulle pikas plaanis kaikaid kodaratesse loopima hakkavad. 

Autorsoft on paindlik ja lihtsalt muudetav tarkvara

Kuigi tarkvara loodi alustuseks autoremondi ja müügiteenuseid silmas pidades, sobib see praegusel ajal lisaks neile ka paljudele teistele tööstusharudele. Autorsofti on aastatega jätkusuutlikult edasi arendatud ning programmi looja Tiit Ootsing omab rohkelt kogemusi mitmete teiste erialade ettevõtetega koostöö tegemisest. Tänu moodulitele saab programmi kohandada väga erinevate firmade vajadustele vastavaks. Autorsoftil on moodulid nii varahalduseks, tootmise korraldamiseks, raamatupidamiseks, sularahaga kassamüügiks, hulgipostitamiseks ehk massmaileriks ning mitmeteks muudeks võimalusteks. Samuti on võimalik lahendusi välja töötada vastavalt kliendi konkreetsetele vajadustele ja soovidele.

Vali tarkvara, mis ühildub hõlpsalt teiste programmidega

Pole vist midagi, mis ajaks rohkem vihale, kui olukord, kus asjad ei tööta korralikult. Sinu soovi korral on Autorsofti võimalik konfigureerida Microsoft SQL-iga, mis pakub omakorda täiendava ühilduvuse sinu poolt juba kasutatavate programmidega. Üldsegi on Autorsoft välja töötatud kasutades Microsoft Accessi, mida värskendatakse ja arendatakse pidevalt Office 365 teenuste osana, see tagab püsiva töökindluse. Microsoft Outlookiga saab aga tarkvarasse mugavalt lisada ülesandeid ja meeldetuletusi. Ajal, kui väga paljud ärid kolivad oma kaubaga internetti, saab Autorsofti integreerida erinevate veebipoodidega. Lisaks on see ühendatud populaarsete raamatupidamistarkvaradega nagu Directo ja Standard Books. 

Serveri kasutamine teeb elu murevabaks

Kuigi Autorsofti saab kliendi arvutis ka lokaalselt kasutada, soovitame lisamugavuse ja -turvalisuse tagamiseks kasutada seda koos serveriteenusega. Eelmises blogis kirjutasime, kui tähtis on oluliste andmete varundamine. Seda saab koos Autosoft serveriteenusega automaatselt teha, nii ei pea muretsema töötaja vea või seadme rikke korral tekkiva andmekaduga. Serveri kasutamine annab sulle ka mistahes muu internetiühenduses oleva arvuti kaudu kaugühenduse. Lisaks pakume koos serveriga tarkvara hooldust, turvalist hostimist ja automaatseid programmi värskendusi, kui uus versioon on saadaval. Server võimaldab meil samuti kordades personaalsemat ja kiiremat kliendituge pakkuda, mis tõesti muudab töö haldamise murevabaks. 

Lõpetuseks on tegu ka soodsa lahendusega, sest Autorsoftiga pole vaja eraldi litsentse –  see töötab igas Windowsiga arvutis. 


Võta ühendust ja teeme koos su ettevõtte muutlikele tuultele vastupidavaks!  

Autorsoft 2020