E-maili turundus – kas kasutu spämm või kasulik äristrateegia?

E-maili turundus – kas kasutu spämm või kasulik äristrateegia?

Massiliselt sisutühjade kirjade saatmine ei too sinu ärile ei kasumit ega kliendilojaalsust, sest e-maili saajad kas loobuvad sellise sisu saamisest või suunavad need kirjad spämmikausta. Samas on läbimõeldud ja sisukad kirjad suurepärased nii müüginumbrite suurendamiseks kui ka bränditeadlikkuse tõstmiseks. 

E-maili turundus – millised on eelised?

E-posti teel uudiskirjade või reklaamide saatmise suurimaks boonuseks on väga madalad kulud. Ka pisem investeering võib tuua suure kasumi. Samuti saab sihtida väga laia sihtgruppi, kes kõik on mingil hetkel sinu äri vastu huvi tundnud. Brändilojaalsuse säilitamiseks saad kontakti võtta ka ainult nendega, kes on ostu soovitanud ja oma sõnumi spetsiaalselt neile suunata ilma keerukaid vahekanaleid läbimata. E-maili üheks eriliseks boonuseks on kirjadest lihtsalt kogutav statistika, tänu millele tead täpselt, milline sisu müüki teenib ja milline mitte.

Uudiskiri – kasuta võimalust!

Informatiivne uudiskiri aitab kasvatada teadlikkust nii sinu brändist, toodetest, teenustest ja anda mõista, et oled aktiivselt huvitatud oma klientidele uute võimaluste loomisest. Hästi kirjutatud e-mailiga saad hõlpsalt suunata lugejad oma kodulehele, et seal liiklust suurendada. Lisaks saad tuua tähelepanu uuendustele ja/või uutele toodetele. Näiteks võid rõhutada võimalusi, mis muidu kodulehte külastades peidetuks võivad jääda või tuua esile tooted, mis saadaval ainult e-poes ja füüsiliste ostukohtade külastajatele seni avastamata on jäänud. 

Autorsoft Hulgipostitus ehk Massmailer

Autorsofti Massmaileri moodul muudab reklaamide ja e-kirjade saatmise eriti lihtsaks. Programm saab e-postiaadressid võtta Autorsoft moodulitest, kuhu ettevõte on kliendid juba lisanud või lisada need MS Excelist. Samuti saab moodulis e-kirja kujundaja abil mugavalt erinevaid andmeid sisestada ja kirja välimust muuta. Autorsoft Massmailer saadab meilid ilma tüütuid veateateid kuvamata ning saatmise kiirust ja intervalle saab muuta selliselt, et erinevad serverid ei peaks saadetud sisu automaatselt spämmiks. Saadetud kirjad ja vigased või tagasi lükatud e-kirjad lisatakse erinevatesse nimekirjadesse andmaks täpse ülevaate sellest, kelleni teele pandud sisu jõudis või mitte. Lisaks on võimalik kindlatele e-postiaadressidele kirjade saatmine keelata.


Lisaküsimuste korral või demoversiooni proovimiseks võta meiega ühendust või helista numbril +372 507 4087!

Autorsoft 2020