Autoteeninduse CRM ja arve ühe klikiga – brändiesinduste luksus või kättesaadav kõigile?

Autoteeninduse CRM ja arve ühe klikiga – brändiesinduste luksus või kättesaadav kõigile?

CRM – mis see on?

CRM on infosüsteem, mida kasutatakse firma müügieelse ja -järgse tegevuse planeerimiseks ning juhtimiseks. CRM-süsteemis saab automatiseerida kliendihaldust, turundus- ja teenindustegevusi. Tihtipeale on tegemist mõne tarkvaraga, mis võimaldab organiseerida, talletada ja analüüsida klientidega seotud teavet. Kui hoida kliendibaasi Excel´is või Google Sheet´is, siis on see ettevõttele tegelikult haldamatu informatsioon.

Autorsoft´i CRM

Autorsoft´i tarkvaras on arendatud spetsiaalne autoteeninduse moodul, mis on mõeldud autoremondi ja -hoolduse ettevõtetele. Autorsoft´i autoteeninduse CRM võimaldab hallata autoteeninduse protsesse algusest lõpuni – kalkulatsioonist müügiarveni.

Autorsoft´i CRM – miks see hea on?

  • Suurepärane meeskondadele
    Sinu meeskonnal on ülevaade töödest, nende järjekorrast ning klientidest. Nii on töö organiseeritum ja sujuvam.
  • Liidesed
    Autorsoft on loonud liidesed registritesse (Soome äriregistrisse, Inforegistrisse, Autoregistrisse) ning programmisesse (Directo, Standard Books).
  • Kogu töökorraldus ühes kohas
    Kui su töökojas või autoteeninduses on tööde haldamine sassis, siis Autorsoft lahendab kõik mured. Tarkvara on arendanud igapäevaselt valdkonnas töötavad inimesed.

Mida Autorsoft´is täpselt teha saab?

Ohh, neid võimalusi on palju. Toome välja mõned funktsioonid. Autorsoft´i autoteeninduse moodul võimaldab planeerida tööaegasid, jälgida töös käinud autode ajalugu, koostada remondikalkulatsioone, töökäske, tellida vajalikke varuosi ja koostada aruandeid. Autode ja klientide andmed hoitakse ühes andmebaasis, mis annab võimaluse suunatud turundustegevusteks. Näiteks saata neile pakkumisi kampaaniate kohta vastavalt nende automargile.

Arvete esitamine – lihtsam kui õlivahetus!

Autosoft´i autoteeninduse CRM-is on olemas kogu sõiduki ja kliendiga seotud info. Seetõttu on arve esitamine lihtne ja kiire. Peale töö valmimist saab vormistada töökäsust arve, kuhu sisestad kas kulunud tööaja või soovitud rahasumma. Arve saab otse programmist kliendi emailile saata. Mugav, kas pole?

Autorsoft on kättesaadav kõigile!

Meie tarkvara on loodud mõeldes auto hoolduse, remondi ja teeninduse ettevõtetele. Oleme tarkvara loomisel katnud kõik olulisemad teeninduse etapid ja enamgi veel. Lähemalt saad lugeda autoteeninduse moodulist siin. Kui rääkida hinnast, siis autoteeninduse mooduli linnad algavad 40 eurost. Kui oled huvitatud, siis kirjuta meile. Peale esialgset sisendinfot saame teha juba konkreetse pakkumise. 

Autorsoft 2020