Autospirit laiendas Autorsofti automüügimooduli kasutust Opelite müügile

Autospirit laiendas Autorsofti automüügimooduli kasutust Opelite müügile

Opelite müüja Ascar Auto ehk brändinimega Autospirit on üks Autorsofti pikaajalisemaid kliente. Ettevõte tegeleb uute ja kasutatud sõiduautode ning kaubikute müügiga, hooldusega, remondiga ning sõidukite pika- ja lühiajalise rendiga. Lisaks saab Autospirit Liisingult taotleda kasutus- ja kapitalirendi liisinguid.

Kui vana lahendus enam ei toida

Eelnevalt kasutas Autorspirit Opelite müügiks Auto 24 ja Automaster tarkvarade kombinatsiooni. Opelil on valikus mitmeid erinevaid mudeleid ja varustuse võimalusi, mistõttu muutus mitmete tarkvarade vahel hüppamine keerukaks ja röövis väärtuslikku tööaega. Sooviti leida selline lahendus, kus kogu info on mugavalt üheskoos ning mis tagaks töötajatele kiiremad, mugavamad ja täpsemad tööprotsessid. 

Kuna Autorspirit omas eelnevalt positiivset kogemust Autorsofti automüügimooduliga Fiati, Nissani, Mazdat ja Subarut müües, otsustati seda tarkvara ka Opeli müügile laiendada. Lisaks maksis eelneva lahenduse, Auto 24 ja Automaster tarkvarade kombinatsiooni, ülalpidamine rohkem kui kõik-ühes Autorsofti moodul.

Automüügimoodul – kõik vajalikud lahendused ühes tarkvaras

Autorsofti tarkvara on soodne ja kasutajasõbralik. Funktsioonid on vastavalt kliendi soovidele kohandatud ning vajadusel uuendatakse neid kiiresti. Opeli automüügimoodul sisaldab endas kõike vajalikku müügitööks, et ei peaks erinevate programmide vahel hüpates infot mitmes kohas värskendama ja sellele aega raiskama.

Automüügimoodul võimaldab vaadata, otsida või koostada uusi müügipakkumisi. Pakkumise koostamine käib loetud sekundite jooksul ja tulemus on alati korrektne. Igale autole saab vajadusel sisestada erinevad garantiitingimused, erihinnad või eripakkumise, mis on just selle mudeliga seotud. 

Lisavarustuse saab kas lihtsalt nimekirjana sisestada andmebaasi või siduda kindlate automudelitega. Koostada saab ka lisavarustuse nimekirja, mida automaatselt lisada müügipakkumistele. Samuti on võimalik lisavarustust müügipakkumistele sisestada vastavalt müüja soovile käsitsi.

Kõikide sisestatud andmete põhjal saab läbi viia kiireid otsinguid, koostada päringuid ja teha erinevaid aruandeid. Lisaks näevad erinevate müüjate poolt koostatud pakkumised alati välja ühtemoodi korrektsed. 

Koostöö, mis edendab su ettevõtet

Autorsoftiga koostööd teinud klientide positiivne kogemus annab neile julguse oma tööprotsessides uuendusi teha, sest mõistavad, et vananenud lahenduste asendamine uutega annab neile oma töös eelise.  Kui soovid oma ettevõttetööprotsessid effektiivsemaks muuta, siis võta meiega ühendust.

Autorsoft 2020