Autorsofti majandustarkvara – võimalus säästa raha ja aega

Autorsofti majandustarkvara – võimalus säästa raha ja aega

Meil on olemas lahendus, kui oled märganud enda ettevõttes neid probleeme:

  1. arvete väljastamine on keeruline ja kõik arved võiksid olla ühes süsteemis;
  2. otsid lihtsat lahendust raamatupidamise korraldamiseks, kuid ei ole leidnud;
  3. soovid luua laosüsteemi, mis oleks kahe eelnevaga seotud.

Autorsoftil on olemas universaalne majandustarkvara, mis sobib ideaalselt väikeettevõtetele valdkonnast sõltumata.

Kas põhimõte „teen kõik ise, tahan säästa raha“ peab paika?

Teame, et tihtipeale alustavad ja väiksed ettevõtted soovivad suurema osa ettevõtte administratiivseid protsesse enda õlule võtta. Ühest küljest on see arusaadav, sest ettevõtte käivitamisperioodil soovitakse võimalikult palju ressurssi kokku hoida. Samal ajal hakkab aga teisest otsast kärisema. Mis täpsemalt? Tihtipeale nõuab arvete koostamine taustatööd, raamatupidamise sisseseadmine on keeruline ning ise loodud laosüsteem ei arvesta kõikide vajalike protsessidega. Teisisõnu, ettevõtjad küll näiliselt säästavad raha, aga tegelikult kulutavad enda väärtuslikku aega informatsiooni otsimisele, mitte raha teenimisele.

Läbimõeldud majandustarkvara kasutamine on eelis!

Meie eesmärk Autorsoftis on pakkuda ettevõtjate vajadusest lähtuvat tarkvara. Oma 24-aastase kogemuse põhjal saame öelda, et ettevõtjad eelistavad tarkvaralahendusi, mis on lihtsad ning suudavad katta erinevad valdkonnad. Tihtipeale on juhtunud nii, et arved kolitakse automaatsele arvete koostamise platvormile, aga sealt edasi ei saa neid ühendada lao- või raamatupidamise süsteemiga. Just seetõttu on Autorsoft loonud majandustarkava, kus on koos ost, müük, kliendid ja aruanded ja kõige selle kulu ühes kuus on 30 eurot. Kui kasutada programme, mis pakuvad samu lahendusi eraldiseisvalt, võib kulu olla lausa kahekordne. Seega kasuta läbimõeldud majandustarkvara, sest see on miski, mis tegelikult aitab säästa raha!

Raha tuleb juurde!

Kui oled võtnud kasutusele majandustarkvara ja juurutanud selle kasutamise, siis oleme veendunud, et ettevõtte käive hakkab kasvama. Miks? Sest see aeg, mis enne kulus informatsiooni otsimisele ja käsitööle, saab nüüd kasutada müügi suurendamiseks, klientide teenindamiseks ja sisuliseks tööks.

Kui oled soovid majandustarkvarast rohkem teada või demoversiooni, siis võta meiega ühendust.

Autorsoft 2020