Autorsofti ja Sweconi koostöö – kliendi taustainfo käes ühe sekundiga!

Autorsofti ja Sweconi koostöö – kliendi taustainfo käes ühe sekundiga!

Sweconi ja Autorsofti koostööna on sündinud uus liides, tänu millele saab tarkvara sees Inforegistrist teha ülikiirelt nii lihtsamaid kui ka keerulisemaid päringuid. 

Usalda, aga kontrolli

Äri ajades on ikka ja jälle vaja teha taustauuringuid, et kontrollida klientide usaldusväärsust ning ajalugu, sest teadmatuses otsuste tegemine võib tulevikus valusalt kätte maksta. Ka vanasõna soovitab põhjusega üheksa korda mõõta ja ühe korra lõigata. Internetibrauseris Inforegistrist päringute tegemine võib osutuda aga tüütuks ja kohmakaks. Eriti mitmete otsingute läbiviimine võib muutuda väga ajakulukaks, sest andmete läbitöötamine, allalaadimine ja otsimine võtab rohkelt aega.  

Minutid sekunditeks

Koostöös Sweconiga on valminud liides, mis võimaldab Autorsofti tarkvaraga Inforegistrist vaid sekunditega vajalik info kätte saada. Päringu vastus näitab kliendi viimase kahe aasta käivet, kasumit ja tegevuskulusi, lisaks saab näha palju on firmas töötajaid, palju neile palka maksti ning kes on ettevõtte omanikud ja veel palju muud teavet. Samuti on võimalik ettevõtted siduda rühmadeks, et gruppide kaupa aruandeid koostada. Just selliste mahukamate päringute puhul muutub liidese kiire andmetöötlus eriliseks boonuseks, mis säästab tiimi aega ja närve.

Kellele vajalik?

Kuigi liidese tellis Swecon, Volvo rasketehnika turustaja, ei ole päringute läbiviimine vajalik vaid neile. Kliendi taustainfole kiire ligipääs on kasulik mitmetes erinevates valdkondades tegelevatele müügiinimestele. Lisaks on grupipäring suurepärane võimalus teha mugavalt oma erialast konkurentsiuuringut. Näiteks on taustainfo otsimine igapäevane tegevus äriplaanide koostajatele. Kiiremad päringuvastused muudavad ka nende päeva suure tüki võrra lühemaks.  

Muud koostööd ja liidesed

Selline koostöö on järjekordne näide, kuidas Autorsofti kasutajad saavad tarkvara vormida vastavalt oma ettevõtte eripärale ja vajadustele, et programmi igapäevane kasutus oleks sujuv ning kõik vajalik ühest kohast kättesaadav. Autorsoftil on veel liideseid mugavaks info importimiseks. Näiteks on olemas liidesed Ominva E-arvetekeskusest, Autoregistrist, Directost ja ka Soome äriregistrist. 

Autorsoft 2020