Autorsofti autoteeninduse moodul – sinu autoäri parem käsi!

Arendaja Tiit Ootsing lõi Autorsofti spetsiaalselt autode müügi, hoolduse, remondi ja varuosadega tegelevatele ettevõtetele. Idee sai alguse juba 1992. aastal, kui Ootsing tajus autoteeninduse alal töötades vajadust ettevõtte arengut toetava tarkvara järele, ajal kui paljudes kohtades hallati tööalast infot paksudes raamatutes. 

Vali kaasaegne lahendus

Edukas ettevõte vajab paindlikku tarkvara, mis oleks hästi kohanduv. Kui on vaja spetsiifilisi funktsioone või lihtsalt olemasolev süsteem ei paku sobivaid lahendusi, mis kataks vajadused, on mõistlik hakata otsima teenusepakkujat, kes seda teeks. Sagedasti peetakse uue tarkvara juurutamist kalliks ja pikaajaliseks protsessiks, mida lükatakse pidevalt edasi, sest on ju vanamoodi hakkama saadud. Edu ei juhtu niisama ja töö kiiremaks ning täpsemaks muutmine nõuab investeeringuid ning samas pühitseb eesmärk abinõu – täpsem ning kiirem tööprotsess on väärt lühiajalist “ohverdust”. Vähem vigu tähendab suuremat kasumit. Seega vali endale tööriistad, mis kiirendavad firma tööprotsesse ja annavad võimaluse oma potentsiaali suurendada.

Autorsofti autoteenindus – eestimaine tarkvara!

Autorsoft pakub alternatiivi rahvusvaheliselt tuntud äritarkvarale AutoMaster. Autoteeninduse moodul on välja töötatud spetsiaalselt autoremonti ja hooldust pakkuvatele ettevõtetele. See võimaldab mugavalt hallata remondiprotsessi kalkulatsioonidest müügiarve koostamiseni. 

Autorsoft autoteenindus võimaldab sul hõlpsalt koostada:

  • autode, klientide ja tööde registrit;
  • broneeringute, vastuvõttude ja tööde kalendrit;
  • vajalikke aruandeid töötajate, tööaegade, tehtud tööde või klientide lõikes.

Samuti saad moodustada remondikalkulatsioone ja meilitsi pakkumisi saata. Lisaks on võimalik soovi korral lisada päringute tegemise liidesed Maanteeametisse ning Inforegistrisse. Koos majandustarkvaraga saad ühe klikiga arved saata e-kirjana või neid Standard Brooksi eksportida. 

Moodulist täpsemalt

Autorsofti autoteenindus sisaldab standardseid ostu-, müügi-, lao- ja finantsmooduleid, mis tähendab, et põhimõtteliselt ei ole tarvis soetada lisaprogrammi majandustarkvarale. Autode ja klientide andmed hoitakse ühes andmebaasis, tänu millele saab neid hallata terviklahendusena. 

Moodul võimaldab planeerida töökoja tööaegu, jälgida teenindatud autode ajalugu, koostada remondikalkulatsioone ja töökäske, tellida vajalikke varuosi ning jälgida tellimuste ajalugu.

Kampaaniate saatmine on võimalik spetsiaalselt kindlate automargi või mudeli omanikele.

Tellitud tööde ülevaatest on käsilolevaid töid lihtne hallata. Samuti on võimalik tööde planeerimisel kasutada tööde kalendrit. Töötajatele saab lihtsalt printida informatiivse töökäsu, millel on näha kõik lukksepale vajalikud andmed, tööd ja kontrollimist vajavad kohad. 

Autoteeninduse mooduli tellimise korral tagame sulle programmi personaalse seadistuse ja koolituse, et saaksid uue tarkvara kiirelt oma töö protsessidesse rakendada. Huvi korral võta ühendust!

Autorsoft 2020