Autorsofti 2020. kokkuvõte – kliendid ja saavutused

Autorsofti 2020. kokkuvõte – kliendid ja saavutused

Eelmine aasta oli tõeline suunamudija. Eriolukord ja erinevad piirangud on lühikese ajaga loonud täiesti uue töökultuuri. Firmad, mis ei suutnud kohaneda, pidid uksed sulgema, samas kui arvestatav osa turust suutis nii kohaneda kui ka keerulisel ajal efektiivsemaid ja tulusamaid lahendusi kasutusele võtta. Üks suurim muudatus on kodukontorite ajastul n-ö targem töötamine, mis tähendab et oma ülesandeid, tegevusi ja ajakulu analüüsitakse rohkem süvitsi. Ka ettevõtjad huvituvad järjest täpsemalt oma rahalistest väljaminekutest ning töötajate ajakulust. 

Kuna ammendav ülevaade on firma efektiivsel juhtimisel aina olulisem ettevõtte kasumlikuks töötamiseks või üldse ellujäämiseks, sai Autorsoft endale mitmeid koostööpartnereid, kes tööde ja muu vajaliku planeerimiseks just meie poole pöördusid. 

Rahulolevad kliendid

Nii jätkub koostöö juba mitmendat aastat näiteks Go Busiga, kes tuli meie juurde sooviga oma bussipargi hoolduseid ja remonte üle Eesti sujuvamalt planeerida. Ka praegusel ajal tellib ettevõte järjest uusi täiendusi, et remondiprogramm veelgi paremini tööd aitaks teha. Samuti pakume spetsiaalset tarkvara lahendust eelmisel aastal meie kliendibaasiga liitunud Tänavapuhastuse AS-i jaoks. Nende jaoks on oluliseim saada oma kuludest jooksvalt adekvaatne ülevaade.

Lisaks valmistasime eritellimusel programmi ka Ascar Autole, kes vajas spetsiifilist tarkvara Opelite müügiks. Neil autodel on väga kirju valik mudeleid ja rohkelt erinevat varustust, mida ettevõtte vana programm ei võimaldanud ühte siduda ja seetõttu anda korrektset ülevaadet võimalikest pakkumistest. 

Ära ei tasu unustada ka Sweconi, rahvusvahelist ettevõtet, mis tegeleb Volvo rasketehnika müügi ja hooldusega ning kellel on esindused üle maailma. Eesti Sweconi haru kasutab Autorsofti haldamaks oma rendiprotsesse. Kuna eelnevalt nädalapikkused protsessid muudeti paaritunnisteks, jätkab Swecon meilt samuti uute täienduste tellimist. 

Täpne aruandlus

Nagu eelnevalt mainisime on uuel ajastul aruandlus ja sellest tulenev analüüs eriti oluline. See asjaolu on toonud Autorsofti programmeerijatele palju tööd, sest täpsust hinnatakse rohkem kui kunagi varem. 

Nõnda on kõikide Autorsofti moodulite, liideste ja eritellimuste põhimärksõnaks täpsus, mis tagab nii ettevõttele kui selle klientidele usaldusväärse ning kvaliteetse teenuse. Ilma täpse aruandluseta võib firma enamasti edust unistama jäädagi. 

Meiega otsustas tulevikusuuna võtta ka ettevõtte SEBE, sest soovib sel aastal üle minna paberivabale teekonnale. Autorsoft on hakanud juba sobivat lahendust looma, et ka uus klient saaks enda firma vajadustele vastava tarkvara, mis säästab nii aega kui ka raha ning annab igal hetkel töödest pädeva ülevaate.

Autosofti jaoks on 2020. aasta olnud õnnestumistega täidetud. Eriti hea meel on meil selle üle, et aina rohkem suuremapoolseid kohalikke ettevõtteid usaldab oma tööprotsesside haldamiseks vajaliku tarkvara valmistamise just Autorsoftile. Kui ka sina soovid oma tööde jälgimiseks ja planeerimiseks kvaliteetset tarkvara, siis võta ühendust!

Autorsoft 2020