Autopargi haldus – Autorsofti uus moodullahendus

Autopargi haldus – Autorsofti uus moodullahendus

Oleme välja töötanud täislahenduse kohalikele ettevõtetele, kes vajavad igapäevaselt oma sõidukite kohta jooksvat ülevaadet. Mõned kuud tagasi tutvustasime blogipostituses oma värsket koostööd Tänavapuhastus AS-ga, kellele arendati tarkvara haldamaks teehooldusseadmete hooldusi, remonte ning muid planeerimist vajavaid töid või kulutusi. Peagi võttis meiega ühendust ka järgmine ettevõte, kellel puudub korralik programm, mis sõidukeid mugavalt hallata aitaks. Ilmselt on selliseid firmasid Eestis veel ja veel, samas kui keeruline on leida paindlikke lahendusi. Nii sündis just seda turusegmenti silmas pidades autopargi halduse moodul. 

Autopargi haldus annab põhjaliku ülevaate

Suurema hulga autode korral ei piisa vaid vanast heast Excelist, et haldusega järjel püsida. Autopargi haldus ongi loodud, et ettevõtted saaksid korraliku ülevaate oma sõidukite kulujaotust, nii rahaliselt, varuosades kui ka töötundides. 

Iga auto kohta saab süsteemi lisada märkuse, mille püstitab reeglina autojuht. Nõnda võib ta kirjutada auto kohta kaebuse, kui tuli on katki või miskit koliseb. Autopargi meister saab tarkvarast kõikide probleemidega tutvuda, selle põhjal vajalikud varuosad tellida ja kalendrisse remondiaja märkida. Sõiduki info juurde lisandub näiteks kommentaar, et see sõidab, aga vajab remonti. Vastaval kuupäeval auto remonditakse ning tulemuse kohaselt muudetakse selle staatust (nt korras, sõidab või katki). Staatuste põhjal saab dispetšer või teised vaadata, kui palju sõidukeid töökorras on või mitte ja sellele vastavalt ettevõtte töid planeerida.

Lisaks jääb iga remonditöö kohta jälg auto info ajalukku, mis võimaldab aruannetena välja võtta kulud autode, töömeeste  või osakondade lõikes.

Autoraamat – uus liides tahvelarvutitele ja nutitelefonidele

Värskelt valminud liides võimaldab kirja panna probleeme, vaadata autode staatust ja tehtud tööde ajalugu. Autoraamatu kaudu saab mõõta ka lukkseppade tööaega. Selleks valib ta tahvlist oma nime, vajutab start ja tööaeg hakkabki jooksma ning vajadusel saab tööaja panna pausile. Tehtud tööde kohta on võimalik lisada kommentaare ja määrata vastavalt töö õnnestumisele auto uue staatuse.

Autorsofti tarkvara arvutab tahvli pealt sisestatud tööaja automaatselt ümber rahaliseks kuluks vastavalt lukksepa töötasule. Sisestatud tööaeg ja rahaühik on koheselt auto ajaloos nähtav ning kogu seda infot näeb jooksvalt töökoja meister,  kes saab nii põhjaliku ülevaate kõikide autopargi oluliste protsesside kohta.

Kui soovid oma ettevõttele tarkvara, mis arvestab kohaliku ettevõtja vajadustega ning pakub personaalset ja professionaalset tuge, siis kirjuta meile!

Autorsoft 2020