4 levinud väljakutset automüüja igapäevatöös ja nende lahendused

Autokaupluse omamine või seal töötamine ei ole lihtne. Silmitsi tuleb seista igapäevaste väljakutsetega, millega ettevõte peab toime tulema nagu halb majandus, õnnetud kliendid, tellimuse segamini ajamine, tarnevead, suured andmemassid, tehnilised kirjeldused jne.

Hea automüüja peab kõikide väljakutsetega toime tulema, veel enam, need ka oskuslikult lahendama. Toome välja mõned kõige levinumad probleemid, millega automüüja oma igapäevatöös silmitsi seisab ja ideed, kuidas neid lahendada!

Ebasujuv müügiprotsess

Kõikide sissetulevate päringute haldamine võib olla keeruline. Autorsofti Automüügi CRM aitab hallata automüügiga tegelevate ettevõtete müügitegevust. Kõik müügipakkumised salvestatakse koos klientide andmetega andmebaasis, milles otsimine käib lihtsalt ja kiirelt. Uue automüügi pakkumise koostamine käib lihtsalt hiirega auto nimel klikkides. Pakkumise koostamine käib loetud sekundite jooksul ja tulemus on alati korrektne. Automüüjal on igapäevaselt täielik ülevaade töödest, nende järjekorrast ning klientidest. Nii on töö organiseeritum ja sujuvam. 

Ülesannete mitte automatiseerimine

Igapäevatöös tegeleb automüüja mitme erineva ülesandega ning sellest tulenevat suurt infovoogu on raske hallata! Automatiseerimine on kliendisuhete haldamise A ja O! Ülesannete ajastamine ja töövoo automatiseerimise kasutamine aitab muuta automüüjate elu lihtsamaks! Automüügi CRM moodul võimaldab planeerida tööaegasid, jälgida töös käinud autode ajalugu, koostada remondikalkulatsioone, töökäske, tellida vajalikke varuosi ja koostada aruandeid. Autode ja klientide andmed hoitakse ühes andmebaasis, mis annab võimaluse ka suunatud turundustegevusteks. Näiteks saata klientidele pakkumisi kampaaniate kohta vastavalt nende automargile.

Ei looda kliendiga usaldussuhet

Automüüjana on ülioluline luua usaldusside oma kliendiga. Isiklik lähenemine kliendiga tekitab usaldust! Kuidas seda teha? Näiteks Autorsofti automüügi CRM programm võimaldab automüüjal saata e-maili teel klientidele teateid lähenevast hooldusest. Programm leiab viimase hoolduses käimise kuupäeva, lisab sellele vajaliku arvu päevi ja genereerib nimekirja.Teateid väljastatakse nimekirja alusel automaatselt. Teade sisaldab automüüja poolt sisestatud teksti, automarki, mudelit ja registreerimise numbrit. Selline taktika aitab eristada sind oma konkurentidest ja aitab hoida suhet kliendiga!

Kliendisuhete ununemine pärast autoostu

Kliendi hoidmine tähendab, et olete kursis kõigi oma klientidega, hoolimata sellest, kui kaua aega tagasi neile on auto müüdud. Miks on kliendisuhte hoidmine tähtis? Mida kauem kliente hoida, seda suurem on kliendi eluea väärtus. Uusi kliente on alati kulukam leida, kui juba olemasolevaid hoida! Automüügi CRM aitab klienti alati esikohale seada! CRM aitab automüüjal luua ja arendada oma klientidega tugevamaid suhteid, mis toob kaasa klientide rahulolu ja lojaalsuse.

CRM – mis see on?

CRM on infosüsteem, mida kasutatakse firma müügieelse ja -järgse tegevuse planeerimiseks ning juhtimiseks. Autorsoft´i CRM võimaldab hallata protsesse algusest lõpuni – kalkulatsioonist müügiarveni.

Arvestades, et maailm ja ärikeskkond on meie ümber kiiresti muutuv, uuendab Autorsoft pidevalt tarkvara. Meil on olemas võimekus, et alati areneda, käia kaasas ettevõtte vajadustega ning uuendustega. Kui oled huvitatud, siis kirjuta meile. Peale esialgset sisendinfot saame teha juba konkreetse pakkumise.

Autorsoft 2020