3 põhjust, miks tellida rätseptööna majandus-, tootmis- või müügitarkvara

3 põhjust, miks tellida rätseptööna majandus-, tootmis- või müügitarkvara

Enamasti, kui inimesed kuulevad sõna majandustarkvara, müügitarkvara või lihtsalt sõna tarkvara, siis tekib kangestus. Tekib hirm tundmatuse ees ning esimene mõte on, et kindlasti on tegemist keeruka ja kohmaka lahendusega. Mõeldakse, et tõenäoliselt on seadistamine ja harjumine üle jõu käiv ning lõppkokkuvõttes on tarkvarast rohkem kahju kui kasu. Meie seda ei usu! Usume, et majandustarkvara rätseplahendus loob ettevõtluses eeliseid. Selle kinnituseks on meil hulganisti edukaid koostöid ja rahulolevaid partnereid.

Rätseptöö – just sulle mõeldud lahendus!

Rätseplahendus tarkvaramaailmas tundub esmapilgul veidi ootamatu, kuid meile on see tavaline. Kui vaadata turul ringi, siis enamik ettevõtteid pakuvad tarkvara valmislahendust. Pakkujad on arendanud kindla programmi ning tarbija peab sellega harjuma. Meie kogemus näitab, et tihtipeale ei ole valmislahendus see, mida klient ootab.

Näiteks koostöös Go Bus-iga arendasime spetsiaalsed liidesed, mis seovad Autorsoft´i Go Bus-i reiside planeerimise tarkvaraga Bon Voyage. Samuti lisasime Go Bus-ile spetsiaalse aruannete süsteemi. Tänu liidesele saab kasutada mõlemat tarkvara korraga ning Go Bus saab just neile vajalikke aruandeid. Täpselt neile loodud lahendus!

Sina kohandad tarkvara mitte vastupidi!

Autorsoft´iga oled sina looja rollis. Vastavalt sinu soovidele seadistame tarkvara, loome liidesed ning vajadusel arendame midagi täiesti uut. Koostöös klientidega oleme seni loonud liidese Autoregistrisse, Inforegistrisse, Soome äriregistrisse, Standard Books´i ja Directosse. Lisaks liidestele oleme arendanud kalkulatsiooni koostamise võimalusi, töökäsu- ja aruandluse vorme. Kõik selleks, et meie klientidel oleks mugavam äriprotsesse hallata. Autorsoft aitab ka sinul muuta ettevõtluse lihtsaks ja mõnusaks. Kui ei usu, siis broneeri aeg programmiga tutvumiseks

Muutuvate vajadustega kaasas käiv tarkvara

Arvestades, et maailm ja ärikeskkond on meie ümber kiiresti muutuv, uuendab Autorsoft pidevalt tarkvara. Meil on olemas võimekus, et alati areneda, käia kaasas ettevõtte vajadustega ning uuendustega. Mõistame ettevõtja soove – ärihaldustarkvara on nagu Tallinn, mis ei saa iial valmis. Hoiame uuenduste osas avatud meelt ning kätt pulsil.

Kui need punktid ei suutnud sind veenda, siis lae alla meie demoversioon, broneeri aeg programmiga tutvumiseks või mis veel parem – helista meile numbril +372 507 4087. Usume siiralt Autorsoft´i tarkvara eelistesse – saa nendest kasu sinagi!

Autorsoft 2020