3 põhjust, miks sinu meeskond jääb Autorsofti kasutama


Töötame Autorsoftis igapäevaselt selle nimel, et meie kliendid oleksid rahul. Täna kirjutame põhjustest, miks su tiimil tasub just meie tarkvarasse panustada.

Eestimaisus

Öeldakse ikka, et eelista eestimaist, see ütlus ei käi ainult söögipoolise kohta. Arendaja Tiit Ootsing alustas Eesti tarkvara arendusega autovaruosade poes leti taga töötades, sest oli vajadus tarkvara järgi, mis oleks loodud spetsiaalselt autode müügi, hoolduse, remondi ja varuosadega tegelemiseks. Hiljem on Ootsing loonud lisamooduleid varade haldamiseks, tootmise organiseerimiseks, korteriühistu raamatupidamise lihtsustamiseks, kassamüügiks ja emaili hulgipostituseks. Niimoodi on Autorsoft loodud täielikult Eesti oludes ja Eesti kasutaja jaoks. Kohalikku töökogemust on firmal juba üle 20 aasta, sest arendamisega on tegeletud 1995. aastast saati. Tänu sellele samale kohalikule kogemusele osatakse arvestada Eesti oludega ja ka väiksemate ettevõtetete vajadustega. 

Personaalsus 

Anname endast parima, et meie kliendid oleksid rahul. Teenuse pakkumise personaalsuse tagavad paketi koostamise ja spetsiaalmoodulite valmistamise võimalused ning klienditugi. Meie eesmärk Autorsoftis on pakkuda ettevõtjate vajadusest lähtuvat tarkvara, mille kasutus oleks sujuv ja meeldiv. Kui kasutada programme, mis pakuvad samu lahendusi eraldiseisvalt, võib kulu olla lausa kahekordne ja mitme erineva programmi vahel žongleerimine ajakulukas ning kasutajale tüütu. Lisaks valmistame eritellimusel spetsiaalset tarkvara, seega saab klient komplekteerida endale sobiva lahenduse, mis on häälestatud täpselt tema meeskonna vajadustele.

Lihtsus

Autorsofti tarkvara on minimalistliku stiiliga ning eesmärgipäraselt arendatud, see tagab mugava kasutuse. Programmi saab kasutada meie serverites või paigaldada see enda arvutisse või serverisse. Piisab  keskmise jõudlusega tööarvuti ja interneti olemasolust, et saaks kasutada programmi koos serveriteenusega. Soovi korral on võimalik programm ümber seadistada nõnda, et see annaks võimaluse ühildada juba kasutusel olevate tarkvaradega. Boonusena oleme soodsamad kui välismaiste suurkorporatsioonide toodang, mille kasutus ei ole nii mugav kui eestimaise tarkvara kasutamine. Seega pole meie pakutavate võimaluste kasutamine mingi kõrgkunst, millega võimsam IT-maag hakkama saaks, vaid tagab sinu meeskonnale sujuva kogemuse. 

Kui soovid teha oma tööd mugavalt, tõhusalt ja vajate tööriistu, mis arvestaks kohalike oludega, siis kasuta Eesti tarkvara Aurotsofti. Broneeri aeg tarkvaraga tutvumiseks või küsimuste võta meiega ühendust

Autorsoft 2020