3 põhjust, miks peaks eelistama/kasutama kohandatud tarkvaraarendust

3 põhjust, miks peaks eelistama/kasutama kohandatud tarkvaraarendust

Iga äri on ainulaadne koos oma probleemide, protsesside keerukuse ja klientide eelistustega. Kõikidele ettevõtetele ei pruugi olla piisav juba eelnevalt pakendatud tarkvara. Teatud probleemide lahendamiseks, protsesside keerukuse kõrvaldamiseks ja klientide eelistuste rahuldamiseks on ettevõtte jaoks parim valik kohandatud tarkvara.

Toome välja 3 põhjust, miks ettevõte peaks eelistama kohandatud tarkvara:

1. Pole olemas sellist asja nagu “sobivus kõigile”

Kuigi tänapäeval on saadaval kvaliteetne valmistarkvara, siis on väga ebatõenäoline, et see vastab ka organisatsiooni kõikidele vajadustele. Igal ettevõttel on erinevad vajadused, millega tuleb tegeleda. Ilma kohandatud tarkvaraarenduseta jäävad need vajadused rahuldamata, sest sisseehitatud funktsioonide muutmine poest ostetud tarkvara puhul on peaaegu, et võimatu. 

2. Visiooni elluviimine, selle asemel, et sobituda kellegi teise omaga

Kohandatud tarkvaraarendus võimaldab ettevõttel oma visiooni realiseerida, selle asemel, et olla piiratud situatsioonis. Tööriistade kasutamine, mis pole täpselt ettevõtte jaoks loodud, võivad kahjustada selle tootlikkust ja tõhusust. Tihtipeale võib ettevõtja hakata mõtlema asjadele, mida on võimalik oma süsteemi piires hallata, mitte sellele, millised võiksid olla võimalused. Kohandatud tarkvara see-eest julgustab looma innovaatilisi mõtteviise ja uusi teenusepakkumisi, kuna ulatust saab alati kohandada.

3. Kohanemisvõime ja konkurentsieelis

Kohandatud tarkvara lahendusi on võimalik luua nii, et need vastaksid ka ettevõtte muudele aspektidele (personal, ärisuund, toote variandid), sest see töötatakse välja käsikäes koos ettevõttega. Kohandatud tarkvara paneb organisatsioon enda jaoks tööle, mitte vastupidi. Investeerides tarkvarasse, mis on loodud ettevõtte spetsifikatsioonide järgi, loob see organisatsiooni jaoks ainulaadse võimaluse, millele ühelgi konkurentidest ei ole ligipääsu.

Autorsoft hoolib oma kliendist! Autorsoftil on olemas võimekus, et alati areneda, käia kaasas ettevõtte vajaduste ning uuendustega. Kui oled huvitatud, siis kirjuta meile. Peale esialgset sisendinfot saame teha juba konkreetse pakkumise.

Autorsoft 2020