Tootmine

Tootmine

Tootmise moodul võimaldab ettevõttel jälgida reaalajas oma materjalide ja valmistoodangu varusid, hallata klientide tellimusi ja toodangu valmimist vastavalt klientide esitatud tellimustele.

Tootmise moodul seob kokku laoseisu, müügitellimused, müügiarved ja pearaamatu kanded.

Prooviversioon     ← Telli demo versioon

 

Detailsem ülevaade

Tootmise moodul on välja töötatud koostöös Räpina Paberivabrikuga.

Tootmise moodul võimaldab ettevõttel jälgida reaalajas oma materjalide ja valmistoodangu varusid, hallata klientide tellimusi ja toodangu valmimist vastavalt klientide esitatud tellimustele.

Tootmise moodul seob kokku laoseisu, müügitellimused, müügiarved ja pearaamatu kanded.

Mooduli töö toimib järgnevalt:

1. Klient saadab tellimuse. Tellimus sisestatakse müügitellimuste registrisse ja saadetakse vastu tellimuse kinnitus.

2. Tellimuse põhjal valmistatakse valmistoodang. Programm vähendab vastavalt tootmisprotsessi retseptile materjalide laoseisu ja suurendab valmistoodangu laoseisu. Kõik müügitellimuste read arvestatakse eraldi, seega on igal ajahetkel näha just antud tellimuse põhjal valmistatud valmistoodangu laoseisu ja vastava müügitellimuse olekut.

3. Peale toodangu valmimist teeb programm automaatselt kanded pearaamatusse. Vastavalt materjalide laoseisu vähendamise kande ja valmismaterjalide laoseisu suurendamise kande.

4. Täidetud müügitellimustest on võimalik klientide kaupa väljastada saatelehti kauba lähetamiseks klientidele. Saatelehti saab koostada mitmete erinevate müügitellimuste lõikes või iga tellimuse kaupa eraldi. Saateleht arvestab kokku vastavalt toodangu ja pakkematerjalide kaalule kokku kogukaalu pakendite kaupa. Saatelehtedele on võimalik firma andmetest peale trükkida erinevaid lähetusaadresse.

5. Täidetud müügitellimustest on võimalik koostada klientidele arveid kas tellimuse kaupa või koondtellimusena. Arve peale on võimalik sisestada tellija, kontaktisik, arve saaja. Arvet saab otse programmist saata e-postga PDF vormingus.

6. Peale arve kinnitamist vähendab programm automaatselt valmistoodangu lao laoseisu. Samuti tehakse automaatsed kanded pearaamatusse, vastavalt laoseisu vähendamise kanne ja kliendi võla kanne.

7. Ettevõtte juht ja raamatupidaja saavad reaalajas jälgida ettevõtte laoseisu, bilanssi ja perioodi kasumit.

8. Programm väljastab perioodide kaupa kõik aruanded, mis on tarvis esitada maksuametile. Aruandeid on võimalik salvestada PDF kujul, saata meiliga, salvestada kõvakettale PDF-ina või Exeli kujul. Samuti väljastab programm kõik importimise ja exportimise aruanded maade kaupa.

 

Tootmisprotsessid

autorsoft_tootmisprotsessid1_500px

Tootmisprotsesside alla saab tootmisettevõte kirjeldada kõik oma valmistatava toodangu.

Igal toodangul on oma retsept, mille alusel programm teeb tootmise käigus kandeid pearaamatusse ja lattu.

Materjalide laost võetakse vastavalt kogusele ja retseptile maha kõik toogangu valmistamiseks vaja minevad materjalid. Selle kohta koostatakse väljaminev laodokument nimega “Tootmine-laduvälja” (millele saab veel lisada toodangu tellija nime kui see on ette teada).

 

Tootmise mooduli uuendused

Alljärgnevalt on sissekanded tootmise programmi uuendustest.

[catlist id=”20″]